BBQ* - BANDA BUQIC

Novinky

MW2 turnaj - 5. zápas - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "6371":
SkuruCZ
Šukání je pro děcka
jezdinsky3
Ne už nebude, musim ji říct ne, ikdyž to bude těžký :D
TICC2005
Armyk pohoda. My starší pomaly zabúdame aké to je keď ti napíše holka. :) Mali sme to vyhrať s tebou, či bez teba. Viac ma mrzí to, že máme kvalitu na to, aby sme vyhrali, ale po prvej mape sme asi mysleli, že sa to vyhrá samo. A Samo to nevyhral. :))
KDR
armyK....ale to bylo naposledy!!!...:-)
aRMy-K: zdar hoši, moc se omlouvám, ale napsali mi holka, že má volno ať du ven a pak se to zvrhlo :D omlouvám, se všem, že jsem musel odejít, ale nedolkážu dostatečně omezit své pudy, které mi nadělila příroda!:( doufám, že se to víckrát opakovat nebude!
Pietro_SK
chlapi, mrzí ma, že sme prehrali. Ale neva, stáva sa... Pokiaľ prehráme iba a len s ČR, aj tak budeme prví! Takže hlavu hore a ideme ďalej!
KDR
TICC:...viz sekce taktika (po přihlášení)
KDR
Kimi:..souhlas....to se hold někdy stává......ale z jedné prohry a už vůbec proti ČR se nepoděláme......až budeme prohrávat s CzDe, to bude teprve znepokojující...:-)))
KimiKazeBBQ
domination ani neriešme, ja som mal rýchlobežku,ale nezmohol som sa na nič. V momente ako som vyčistil územie sa narodili ČR-áci kúsok od pointu a nestihol som to ani zabrať a už som tam mal minimálne dvoch ktorých som pred pár sekundami zabil. Šťastie sa nám obrátilo chrbtom,nič viac. Určite sme na nich mali,akurát sa podmienky vyvynuli pre nás špatne to je všetko.
KDR
TICC:...všichni nemusíme být "běhny", ale víc běhen by to chtělo...proto mě taky mrzí ARMYK, který toto splňuje...na DOM byla jedna naše zásadní chyba...a to, že jsme šli 3 na C a až pak na B....viz. sekce TAKTIKA...

1  
2  
3  
4  
5